top of page

ДИЗАЙН-ПРОЕКТ ІНТЕР'ЄРУ

Візуалізація

Перед виконанням візуалізації розробляються колажі з концептуальними дизайн-ідеями майбутнього інтр'єру. Візуалізація може бути виконана у вигляді графічних ескізів або у вигляді комп'ютерной 3D графіки. Зазвичай це 2-3 ракурси кожної кімнати.

Робочі креслення

Після узгодженної візуалізації настає черга розробки робочих креслень, за якими будуть проводитись ремонтні роботи. Базовий пакет робочих креслень: 1. Обмірний план. 2. План перепланування 3. План розташування меблів 4. План стелі. 5. План розташування освітлення та вимикачів. 6. План розташування розеток 7. План облаштування підлоги. 8.План розташування сан.тех приладів 9. Розкладка плитки 10 Вузли та деталі. За потреби, проект доповнюється індивідуальними кресленнями для підрядників .

Супровід проекту

Відвідування об'єкту не менше одного разу на тиждень в робочі години. Вирішення з генпідрядником всіх нагальних питань. Рекомендаціїї щодо вибору підрядника на ту чи іншу роботу. Контроль за виконанням проекту. Підбір матеріалів та відвідини  разом з Замовником салонів оздоблення, меблів, осветлення та ін. Контроль за поставками.

 

Ціна та оплата

Ціна дизайн-проекту інтер'єру - 30 у.о./кв.м (при проектуванні дизайну інтер'єру приватного будинку вартість проекту розраховується індивідуально). Аванс в розмірі 30% від загальної вартості проекту видається після узгодження перепланування, наступний платіж у розмірі 50% - після узгодження візуалізації, остача - при отриманні альбома в 3-х екземплярах. 

bottom of page