Ще немає тегів.

ПОШУК ПО КЛЮЧОВИМ СЛОВАМ

НОВІ НОТАТКИ

Я В СОЦМЕРЕЖАХ

  • Серая иконка Facebook с прозрачным фоном
  • Серая иконка Twitter с прозрачным фоном
  • Серая иконка Instagram с прозрачным фоном

Голландські канікули

Завдяки славній компанії Wszzair в січні відбулася наша експромт-подорож до Голландії. Мої побоювання щодо погоди, були марними, температура повітря була +5..+10, було сухо та тихо. Додатковий бонус - дерева без листя не закривали жодного фасаду, що давало змогу насолоджуватися архітектурою голандських містечок .

Перше що вражає, коли виїджаєш на трасу - це велетні-вітряки, вони по всій Голандії, "зелена" енергія дуже розповсюдженна.

РОТЕРДАМ

Перше місто, в якому ми зробили зупинку, був Роттердам.

Канали заповнені кораблями-домівками, на яких протікає звичайне життя, наприклад, хтось висушує білизну прямо на кормі.

Відразу ж натрапили на христоматійний приклад архітектури другої половини 20 сторіччя - CUB HOUSE, архітектор Piet Blom, побудований в 1974 р.

Поряд з CUB HOUSE розташований вражаючий ROTTERDAM'S MARKETHAL (архітектурне бюро MVRDV). Це ринок та житловий будинок одночасно.

Всім раджу місцевий фастфуд - оселедець в булочці з цибулею, такий собі хот-дог по-голландськи. Такого смачного оселедня я ще ніколи не коштувала:) Смакота:)

Голандським архітекторам пощастило - вони мають прогресивно налаштованих замовників, які не бояться експерементів з формою, простіром та матеріалами

фасад будинку повністю оздоблений склом!

ДЕЛФТ